Stor innsats fra de yngste på Vårstøtet i fektesalen - Se resultater her.

Postet av Njård - Fekting den 11. Mar 2018

Njård Fektings bidrag til ungdomsserien, en serie med konkurranser for de yngste, Vårstøtet, ble arrangert på fektesalen i Njårdhallen, 10 - 11. mars 2018. 

Det var over 100 påmeldte fra 7. forskjellige klubber fra hele Østlandet.  Lørdag 10. mars er det Kadett og Ungdom 13 år som fekter, mens søndag 11.mars er det Ungdom 15 år, og de aller yngste, Barn 11 år. 


Lørdag 10. mars - Resultater 

Kadett Gutter 

Gull: Marcus Vokes Brobakken - Njård fekting

Sølv: Elias Draugedalen - Nøtterøy 

Bronse: Emil Draugedalen - Nøtterøy, Ole Magnus Olkvam - Njård fekting


Kadett Jenter: 

Gull: Henricke Struck - Trondheim Tordenskiold Fekteklubb

Sølv: Chiara Kloster - Bygdøy Fekteklubb

Bronse: Josefine Reinhardsen - Bygdøy Fekteklubb

(Det var bare 3 deltagere i kadett jenter) 


Bilde av medaljevinnere i Kadett. 


Gutter 13 år

Gull:Alexander Malvik  - OF 

Sølv: Franz Philip Holmen - Bygdøy Fekteklubb 

Bronse: Kristoffer Tharaldsen - Njård Fekting, Johannes Øistad OF 


Jenter 13 år

Gull: Claribella Wessel Tallis - Nesodden Fekteklubb  

Sølv: Nora Ingebrigsten - Trondheim Tordenskiold Fekteklubb

Bronse: Elsa Hellebø - Njård Fekting, Ingeborg Flood-Strøm, Bygdøy Fekteklubb


Under bilde av medaljevinnerne i Ungdom 13 år 


Søndag 11. mars - Resultater 

Jenter Ungdom 15 

Gull: Henricke Struck - Trondheim Tordenskiold Fekteklubb

Sølv: Chiara Kloster - Bygdøy Fekteklubb

Bronse: Maria Olsen Stenersen - Nøtterøy Fekteklubb, Leila Fatullaeva - OF 

Over: Semifinale  Gutter 15 år 


Gutter 15 år

Gull: Emil Draugedalen - Nøtterøy Fekteklubb 

Sølv: Alexander Burum Auensen - Njård Fekting

Bronse: Henrik Horge Walle - Njård Fekting, Gustav Göthlin - Njård Fekting



Barn 11 år - deltagelse 

Følgende deltok i Ungdom 11 år konkurransen - Alle fikk gull medalje! 

FOSSUM Alexander Allport BYF Oslo NOR 2008 M
BØHM Liveig NjF Oslo NOR 2008 F
BUZINKAY Anna Bori NjF Oslo NOR 2007 F
DA CRUZ Djimon NjF Oslo NOR 2009 M
DAHLE Abel Austbø NjF Oslo NOR 2007 M
GRØNLAND Erik Mathias NjF Oslo NOR 2007 M
HALD David Andreas Bækkelund NjF Oslo NOR 2009 M
HOLDEN Henrik NjF Oslo NOR 2008 M
IDEN Charlie NjF Oslo NOR 2007 M
LINDLAND Olav NjF Oslo NOR 2008 M
NYGAARD Gabriel Meland NjF Oslo NOR 2009 M
RAMSTAD Maximillian
RAUF Zakaria NjF Oslo NOR 2007 M
RØYNESDAL Tora NjF Oslo NOR 2008 F
SPANT Charlie Bjelland NjF Oslo NOR 2009 M
SVERDRUP-THYGESON Oskar NjF Oslo NOR 2007 M
VIK Martin Aleksander NjF Oslo NOR 2007 M
ZELJKOVIC Filip NjF Oslo NOR 2007 M
DRAUGEDALEN Ludvig NØF Nøtterøy NOR 2007 M
HEIBERG Noah Mathisen NØF Nøtterøy NOR 2007 M
ANDRESEN Max OF Oslo NOR 2008 M
DANIELSEN Conrad Martin OF Oslo NOR 2007 M
FATULLAEV Vahab OF Oslo NOR 2008 M
LINDAL- MADSØ Martin OF Oslo NOR 2007 M
ØISTAD Johannes OF Oslo NOR 2007 M
RUTSKIJ Erik OF Oslo NOR 2007 M





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.